Ticari kararlarınızda en üst
düzeyde fayda sağlayın

Sektörel farklılıkların göz önüne alındığı firmaların ticari kararlara yön verecek sonuçların alınmasında teknik detay ve analizlerin alınmasında etkin ve kararlı uygulamalar yürüten bir iş anlayışına sahip olarak çalışmaktayız.
Tam Tasdik
Hizmetleri
Tam Tasdik
Hizmetleri
Vergi matrahının mevzuata uygunluğunun tespiti ve tasdiki,Muhasebe işlemlerinin mevzuata uygunluğunun denetimi..
Devamı
KDV Ve ÖTV İadesi
İşlemleri Tasdiki
KDV Ve ÖTV İadesi
İşlemleri Tasdiki
Katma Değer Vergisi ve Özel Tüketim Vergisi İadesinin tasdiki kapsamında tasdik hizmeti vermiş olduğumuz kurumun hesap ve işlemleri incelemeye tabi tutulmakta, mal ve hizmet satın alınmış olunan alt firmalar nezdinde yapılan karşıt incelemeler yapılmaktadır.
Devamı
İç Denetim
Hizmetleri
İç Denetim
Hizmetleri
Küresel rekabet içinde sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen işletmeler (kamuda idareler), kurumsal yönetim kalitesini sağlamak amacıyla iç denetim faaliyetine ihtiyaç duymaktadır.
Devamı

Son yıllarda ekonomik gelişmeler ışığında ve kanunda yapılan değişiklikler ile birlikte firmalar özellikle finansal danışmanlık hizmetlerine başvurmaktadırlar. Doğru yönlendirme ile bunlardan kaçınılabilir. Mali Müşavirlik Hizmetleri ile bu yönlendirmeyi sağlayacak olanlar da danışmanlık şirketleri ve finansal danışmanlık firmalarıdır. İzmir danışmanlık firmaları arasında en iyilerden biri olarak bulunan firmamız aynı anda müşteri memnuniyeti ve kamu yararı gözeterek tecrübeli kadrosu ile titizlikle çalışmaktadır. Bünyemizde tam tasdik hizmetleri, KDV ve ÖTV iadesi işlemlerinin tasdiki, iç denetim, vergi danışmanlığı ve teşvik hizmetleri, yatırım danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.

Tüm Hizmetlerimiz
Ekibimizle Tanışın

Alanında uzman
profesyonel ekibimiz

Üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesi.

Ticari kararlarınız doğru, etik
ve kazandıran kararlar verenlere bırakın

 

Sizler için yazdığımız
gündem sayfamızı takip edin

Yeni kararlar, bilmeniz gerekenler ve daha fazlasını sizler için yazıyoruz. Karar süreçleriniz öncesinde mutlaka buraya göz atmayı unutmayın.